Wręczenie nagród w Szkolnym Konkursie Ekologicznym „Nie pal przy mnie proszę”

Wręczenie nagród w Szkolnym Konkursie Ekologicznym „Nie pal przy mnie proszę”

W dniu 20.06.2018r. o godzinie 13.00 odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Szkolnym Konkursie Ekologicznym „Nie pal przy mnie proszę” oraz w Szkolnym Konkursie na przedstawienie antynikotynowe „Papierosie mam cię w nosie”. Konkursy zrealizowane były w ramach Programu Edukacji Ekologicznej dotowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach konkursu „Edukacja Ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok szkolny 2017/2018”.

Na konkurs plastyczny „Nie pal przy mnie proszę” wpłynęły 33 prace uczniów klas 0-III. Komisja w składzie: Wojciech Frączek, Teresa Bibik i Justyna Byczkowska postanowili przyznać zgodnie z regulaminem Konkursu nagrody następującym osobom:

Nagroda główna:

1.Alex Kantorski

2.Oliwia Skowrońska

3.Maja Wojciechowska

4.Zuzia Kotecka

 Wyróżnienie:

1.Maksymilian Szymańczak

2.Zosia Giłka

3.Natalia Bartosiewicz

4.Kinga Zdun

W Szkolnym Konkursie na przedstawienie antynikotynowe wystąpiły trzy drużyny klasowe. 

Komisja w składzie Wojciech Frączek, Teresa Bibik, Konrad Siek postanowiła przyznać następujące nagrody:

I miejsce – klasa V NSP „Źródła”,

II miejsce – klasa VII NSP „Źródła”,

III miejsce – klasa IV NSP „Źródła”.

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i dziękujemy za udział w konkursach!

Podczas apelu podsumowującego realizowany w szkole w tym roku projekt ekologiczny został rozstrzygnięty również konkurs na Rowerową klasę. Najliczniej – 33 osoby – na nasz Rodzinny Piknik „Źródeł” przybyła w sobotę klasa IA. Gratulujemy!