Wystartowaliśmy!

W ten szczególny dzień – 4 września br. o godzinie 9.00. społeczność Niepublicznej Szkoły ŹRÓDŁA rozpoczęła nową przygodę. W tym roku szkolnym dużo nowości: nowy budynek, nowa parafia, nowe dzieci, rodzice i nauczyciele, nowa podstawa programowa… Sporo by jeszcze wymieniać. Najważniejsze jednak, że wakacje się udały, wszyscy z ochotą i radością chcą mierzyć się z kolejnymi wyzwaniami.

Tradycyjnie zaczęliśmy Mszą Św. Jesteśmy teraz pod skrzydłami parafii p.w. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Zostaliśmy tam niezwykle ciepło przyjęci, a podczas Eucharystii słowo wygłosił do nas ks. Grzegorz Gołąb. Rozwój szkoły dostrzegliśmy też w czasie uroczystego powitania w nowym budynku. Społeczność uczniowska to już ponad 100 osób, do tego licznie zgromadzeni rodzice i nauczyciele. Rośniemy w siłę:)

Wszystkim życzymy dobrego roku 2017/2018!!!

Szkoła ŹRÓDŁĄ