Z wizytą w gabinecie stomatologicznym.

W piątek 29.03.2019r. uczniowie z klasy startowej odwiedzili gabinet stomatologiczny Al Dente. Celem wizyty była pogadanka na temat ważności i konieczności dbania o higienę jamy ustnej, przełamanie obaw przed wizytą u dentysty, a także kształtowanie nawyków prozdrowotnych. W czasie zajęć pani doktor pokazała jak należy prawidłowo szczotkować zęby. Dzieci miały również okazję zapoznać się ze specyfiką pracy dentysty oraz obejrzeć wygląd i wyposażenie gabinetu stomatologicznego. Dowiedziały się też jak dbać o zęby, by były zawsze piękne i zdrowe. Na pamiątkę spotkania pani doktor wręczyła dzieciom kolorowe naklejki zachęcające  do dbania o piękny uśmiech. Bardzo dziękujemy pani doktor Annie Pietraszko za tak życzliwe przyjęcie oraz mamie Zosi i Antka za zorganizowanie ciekawych zajęć.

Lidia Seligowska.