Zaproszenie na Skierniewicki NIEPODLEGŁOŚCIOWY Turniej Szachowy

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych z terenu miasta Skierniewice, gminy Skierniewice i powiatu skierniewickiego, do udziału w Skierniewickim NIEPODLEGŁOŚCIOWYM Turnieju Szachowym. Szczegółowe informacje można znaleźć w regulaminie turnieju.

Czas i miejsce wydarzenia:

16.11.2019r., godz. 8.00-14.30, Niepubliczna Szkoła Podstawowa “Źródła” im. Św. Stanisława Kostki w Skierniewicach, Al. Niepodległości 4.

Wydarzenie realizowane jest w ramach programu MIKROGRANTY „ŁÓDZKIE NA PLUS” 2019 realizowanego przez Centrum OPUS, finansowanego ze środków Samorządu Województwa Łódzkiego oraz Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020.

Regulamin Skierniewickiego NIEPODLEGŁOŚCIOWEGO Turnieju Szachowego

Załącznik nr 1 – Karta zgłoszenia

Załącznik nr 2- Oświadczenia

Wydarzenie jest objęte również patronatem Prezydenta Miasta Skierniewice, Starosty Skierniewickiego, Wójta Gminy Skierniewice oraz Polskiego Związku Szachowego.