Dzieci ze „Źródeł” odwiedziły Prezydenta Skierniewic

Wspólne rozmowy o Skierniewicach, drobne upominki oraz iście rodzinna atmosfera – tak w skrócie można podsumować czwartkową wizytę dzieci z klas 0 i 1 z Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Źródła” w miejskim Ratuszu.

Niecodziennie w starych murach Ratusza pojawiają się najmłodsi obywatele naszego miasta. Jednak za każdym razem gdy taka okoliczność ma miejsce jest to radosne i niezwykle gwarne spotkanie. W ostatni czwartek, 26 listopada gośćmi władz miasta były dzieci wraz z towarzyszącymi im wychowawcami z Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Źródła”. Jak zawsze przedszkolaki chętnie rozmawiały, słuchały opowieści o naszym mieście, a także zadawały interesujące pytania. Najodważniejsi zasiedli natomiast za prezydenckim biurkiem. Na zakończenie wizyty najmłodsi przedstawiciele wręczyli prezydentowi miasta Leszkowi Trębskiemu, pamiątkowy rysunek Ratusza. Sami zaś z rąk gospodarza otrzymali drobne upominki. W spotkaniu uczestniczyła również wiceprezydent Beata Jabłońska.