DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2014

„Być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. Uczyć się jak kochać Ojczyznę, jak dla niej pracować. Być dobrym kolegą, a swym zachowaniem i nauką sprawiać radość Rodzicom i Nauczycielom” – takie cele postawili sobie dzisiaj uczniowie naszej szkoły.

Tę ważną uroczystość uświetnili: Kadra, Rodzice i Dziadkowie. Oprawę artystyczną przygotowały klasy startowa i pierwsza pod kierownictwem swoich wychowawczyń. Klasa druga godnie przywitała gości oraz wzorowo zadbała o poczet flagowy.

Od dzisiaj klasa pierwsza zyskała pełnoprawnych uczniów, a klasa startowa żaczków.

Kochani Rodzice zadbali o wyrazy wdzieczności dla kadry, która każdego dnia trudzi się nad wspieraniem integralnego rozwoju swoich podopiecznych. Kadrę mamy na prawdę wyjątkową:)

Na zakończenie wszyscy mogli integrować się przy domowych wypiekach:)