Jak nie czytam, jak czytam:)

W Dzień Dziecka oprócz radości rywalizacji sportowej i smakołyków nasi uczniowie oddali się swej pasji – czytaniu. Jednak nie odbyło się to tak jak każdego innego dnia, ale bijąc rekord Polski w jednoczesnym czytaniu! Akcja masowego czytania „Jak nie czytam, jak czytam” została kolejny raz  zorganizowana przez miesięcznik „Biblioteka w szkole”. Podjęliśmy rękawicę i zagłębiliśmy się w świat książek czytając na naszej „trawce” swoje ulubione książki. I tak klasa startowa wybrała na tę okazję swą ulubioną serię „Kocham czytać” z przygodami Jagody i Janka. Jestem pełna podziwu dla ich umiejętności:) Również klasa I ma swoją ulubioną serię „ABC…uczę się” Małgorzaty Strzałkowskiej, która sprawdziła się przy tej okazji. Klasa II zabrała ze sobą książki z biblioteki szkolnej, a klasa III przygotowała książki przygodowe,  historyczne, komiksy, a nawet podręczniki szkolne. Tak, tak – nasze podręczniki są pasjonujące i wciągające! I tak ma być! Klasa IV czytała komiksy oraz książki z naszej biblioteki. Drodzy Rodzice! Dołączycie do nas w przyszłym roku?

Agnieszka Caban