JASEŁKA NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA

DSC_0019Przygotowania trwały od wielu tygodni. W końcu uroczystość wielkiej rangi – Jasełka na Dzień Babci i Dziadka. 17 stycznia 2015 r. o godzinie 11.00 odbyła się druga taka uroczystość w historii naszej szkoły. Dzięki gościnności ks. Rafała Babickiego z parafii Niepokalanego Serca NMP i siostry dyrektor Przedszkola Św. Rodziny – Ewy Różyckiej mogliśmy przeżyć tę uroczystość w wyjątkowej scenerii.

Zaczęło się od koła teatralnego, które od września 2014 r. prowadzi Pani Monika Augustyniak – reżyser przedstawienia. To tam wychwyciła i oszlifowała talenty naszych aktorów. Przy wsparciu Kadry, Rodziców i dzięki ogromnej pracy uczniów mogliśmy zobaczyć wyjątkowe przedstawienie.

Dziadkowie wzruszeni z dumy i szczęścia, że kolejne pokolenie podtrzymuje tradycje. Wspaniale to wyraziła swoją przemową jedna z Babć. Satysfakcja rodziców ogromna, a i sami uczniowie przekonani, że warto się trudzić by ucieszyć najbliższych.

Składamy najserdeczniejsze podziękowania wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i wyjątkowy przebieg tej uroczystości. Kadrze Szkoły za wielotygodniowe przygotowania, gospodarzom s. Ewie i ks. Rafałowi za otwartość i gościnność, Rodzicom za „zaplecze” dla aktorów i poczęstunek. Wreszcie naszym wspaniałym uczniom za wytrwałość, chęć do działania i ucztę dla oczu i ducha.

Rada Organizacyjna NSP „ŹRÓDŁA”

Więcej zdjęć tutaj: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=644676255638778&id=407816339324772