Moda, kawa i dużo śmiechu

Pierwsze żeńskie spotkanie integracyjne można uznać za bardzo udane. Piątkowy wieczór panie związane z naszą szkołą spędziły w skierniewickiej Gazdówce, gdzie, przy kawie i pysznych domowych wypiekach, wzięły udział w warsztatach „Kobieta z klasą”. Spotkanie poprowadziła Aleksandra Gołębiewska, żona i mama 5 dzieci. Na podstawie poradnika „Kobieta z klasą” Lidii Tkaczyńskiej opowiedziała zebranym paniom o tym, co interesuje każdą kobietę – o modzie. Ale nie o tym, co jest na czasie, co się nosi, ale o stroju kobiety atrakcyjnej i zadbanej lecz eleganckiej i ze smakiem. Długość spódnic, głębokość dekoltu, odpowiedni materiał, zakryte ramiona, a wszystko to dopasowane do konkretnej figury i konkretnej kobiety – tym tematom pani Aleksandra poświęciła najwięcej czasu. Nie zabrakło też pracy w grupach i praktycznych zadań.

Wiele pań uznało, że część zasłyszanych informacji to dla nich rzeczy nowe i że kolejne zakupy odzieżowe będą bardziej przemyślane.

Po warsztatach przyszedł czas na integrację, czyli rozmowy i dużo śmiechu. Trudno było się rozejść. Kiedy ostatnie panie opuszczały Gazdówkę, nasze pociechy z pewnością już spały 😉

Decyzją wielu głosów ustaliłyśmy, że spotkania kobiece muszą wejść w kalendarz wydarzeń szkolnych. Pomysłów na ciekawe wykłady i warsztaty jest wiele, a już niebawem ruszamy ze wspólnymi ćwiczeniami aerobowymi. Szczegóły wkrótce;)

Serdecznie dziękujemy Aleksandrze Gołębiewskiej za poprowadzenie warsztatów, a wszystkim paniom za obecność i pyszny poczęstunek.

Więcej tutaj:http://lowicz.gosc.pl/doc/2872608.Atrakcyjna-i-zadbana

Monika Augustyniak