Oczami wolontariuszy

9 grudnia br. zaproszono nas do ŹRÓDEŁ na spotkanie „niespodziankę”. Okazało się, że Wolontariusze mają swoje święto:)

Dzieci wraz z kadrą czekały na nas w świetlicy szkolnej, by powitać nas radosną piosenką pt. „Wolontariusz” autorstwa p. Kingi Stankiewicz.
Cóż za niespodzianka, to wszystko specjalnie dla nas!

Zabawa miała się dopiero zacząć. Wolontariusz to osoba, która musi się wykazać, również w niespodziewanych okolicznościach. Źródłowi organizatorzy zadbali o to, dlatego losowaliśmy do wykonania „zadania specjalne”. Na szczęście do każdego z nich mieliśmy tłum ochotników, którzy wspierali nas w realizacji. Zespołowo można podołać nawet najtrudniejszym wyzwaniom, dlatego wyszliśmy z tego zwycięsko. Dodatkowym wsparciem był dla nas Pan Dyrektor, który również wziął udział w tym „egzaminie”.

Bawiliśmy się wyśmienicie! Ale to nie koniec. Otrzymaliśmy również dużo miłych słów (oraz prezentów), które na zawsze pozostaną w naszych sercach… Podziękowania płyneły ze wszystkich stron: od dzieci, od kadry i od rodziców.

Na koniec najtrudniejszy egzamin – „test cytryny”. Trudne zadanie, ale wolontariusze muszą podołać. Zdaliśmy!!! Cytryny zjedzone, a uśmiechy na twarzach pozostały. Żadnych kwaśnych min. Bo wolontariusz to ktoś, kto czerpie radość z dawania:)

A teraz my:

„KOCHANE DZIECIAKI, Z RADOŚCIĄ PRZYCHODZIMY DO WAS, BO WARTO DZIELIĆ SIĘ Z WAMI CZASEM I UMIEJĘTNOŚCIAMI!

DRODZY RODZICE, TO ZASZCZYT ODDAWAĆ TROCHĘ SIEBIE DLA WASZYCH POCIECH, TO WY KSZTAŁTUJECIE TE WSPANIAŁE DZIECIAKI!

DROGA KADRO, CIESZYMY SIĘ EFEKTAMI WASZEJ CODZIENNEJ PRACY WYCHOWAWCZEJ, KTÓRĄ WSPIERACIE RODZICÓW W WYCHOWANIU!

Wolontariusze NSP „ŹRÓDŁA” w Skierniewicach

01-PC091399 d