„Pijmy soki i musy bo to same plusy!”

Klasa I wzięła udział w ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „SOKI I MUSY – WITAMINY W SMART FORMIE”. Godziny spędzone na zdobywaniu wiedzy, również praktycznej, quizy, współpraca w grupach przy zastosowaniu technik kreatywnych, grupowe prezentacje pomysłów – zostały zwieńczone dwoma pracami konkursowymi – ulotką i plakatem promującymi picie 100% soków i musów.

Uczniom klasy I należą się gratulacje. Spisali się na medal 🙂 Zaangażowali się, poświęcili dodatkowy czas, byli bardzo otwarci i twórczy. Jednak największa wartość dodana to dbałość o zdrowie i popularyzacja cennych wiadomości na ten temat w otoczeniu.
Prace konkursowe można zobaczyć na szkolnym korytarzu.
Na koniec pozostaje powtórzyć za dziećmi hasło przez nie wymyślone:
„PIJMY SOKI I MUSY BO TO SAME PLUSY!”  Jakie? Odkryjcie je  na przygotowanej przez uczniów ulotce i plakacie.
Agnieszka Caban