(Prawie) jak w wakacje.

Uczniowie i rodzice uczniów z klasy II postanowili wykorzystać przepiękną, wrześniową pogodę i po raz kolejny spotkać się we wspólnym gronie. Dzięki gościnności państwa Witkowskich (który to już raz?) zorganizowali ognisko klasowe. Na działce p. Anety i p. Janusza, gdzie cisza, zieleń i piękne zachody słońca pozwalają w mgnieniu oka zapomnieć o zabieganiu i zmęczeniu, radości było co niemiara. Przede wszystkim dlatego, że byli razem. Po wtóre dlatego, że widok szalejących i roześmianych dzieci zawsze jest powodem do radości. Dzięki zabawie w szukanie skarbów przygotowanej przez Katarzynę Czeczott, wychowawczynię klasy, pociechy nie tylko hasały na świeżym powietrzu, ale też rozwiązywały zadania, szukały odpowiedzi, by na koniec cieszyć się zdobytymi nagrodami. Wspólny posiłek, integracja i dużo śmiechu… wakacje? Nie, przecież w naszej szkole jest tak cały rok!

Monika Augustyniak

dsc07317 dsc07318 dsc07321 dsc07325 dsc07328 dsc07332