Sprawdzali wiedzę o Skierniewicach

W piątek 12 lutego br. trzech uczniów klasy III (Jakub Caban, Dawid Siek i Jaś Stankiewicz ) wzięło udział w XI Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Skierniewicach. Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej nr 4. Uczniowie naszej szkoły zostali bardzo życzliwie przywitani słowami: „czekaliśmy na Was, aż dorośniecie do klasy trzeciej”:)

Zadania konkursowe nie były łatwe, ale atmosfera panująca na konkursie (pełna życzliwości i radości) niwelowała wszystkie stresy. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane. Uczestnicy konkursu mieli okazję również obejrzeć przedstawienie o historii Skierniewic, przygotowane przez ich starszych kolegów ze SP nr 4 oraz posłuchać opowieści zacnych gości, zasłuzonych dla naszego miasta.

Wielkie uznanie dla organizatorów konkursu. Podziękowania i gratulacje za zajęcie 4 miejsca dla uczniów klasy III naszej szkoły. Myślę, że ten konkurs pozostanie na długo w ich pamięci.

wychowawczyni – Agnieszka Porczyk

galeria tutaj: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.802162016556867.1073741945.407816339324772&type=3