Warszaty „Inteligencje wielorakie w praktyce” ZAPRASZAMY

Drodzy Rodzice,
w zeszłym roku wykonywaliśmy dzieciom testy inteligencji wielorakiej. Wiemy, że świadomość zakresu, w którym dziecko jest szczególnie wrażliwe pomoże lepiej pracować nad ich rozwojem.

Zapraszamy na warsztaty
INTELIGENCJE WIELORAKIE W PRAKTYCE”,
które odbędą się w piątek 2 października br. o godz. 17.00.
Zajęcia prowadzone będą przez p. Monikę Zatorską.
 Mamy ostatnie wolne miejsca. Zapraszamy.
11407151_700848086688261_2481580092790378881_n

Monika Zatorska – nauczyciel, doradca metodyczny wczesnej edukacji. Autorka innowacji, programów własnych, licznych publikacji metodycznych. Interesuje się teorią inteligencji wielorakich Howarda Gardnera i jej pedagogicznymi implikacjami. Współpracuje z uczelniami wyższymi, ośrodkami doskonalenia nauczycieli, szkołami, przedszkolami, a także czasopismami dla dyrektorów i nauczycieli. Współautorka koncepcji projektów współfinansowanych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, adresowanych do najmłodszych dzieci oraz ich nauczycieli. Wspólnie z dr Aldoną Kopik stworzyła koncepcję pracy z dzieckiem Wielointeligentna edukacja dla dziecka, którą upowszechnia na terenie całej Polski. Realizuje działania na rzecz zmian we wczesnej edukacji dziecka w Polsce oraz wspiera nauczycieli w codziennej pracy.

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj tutaj: