Zapraszamy na warsztaty!

Już w marcu tego roku rozpoczyna się kolejna edycja warsztatów SZKOŁA DLA RODZICÓW I WYCHOWAWCÓW. Zapraszamy osoby chętne do wzięcia udziału. Zapisy pod numerem tel. 730 450 260. Koszt udziału – 80 zł od osoby.

CZYM SĄ TE WARSZTATY?

Jest to program spotkań dla każdego, kto szuka sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi lub wychowankami.

Jego głównym celem jest wspieranie rodziców i wychowawców w radzeniu sobie w codziennych kontaktach z dziećmi i młodzieżą. Nauka umiejętności lepszego porozumiewania się, refleksja nad własną postawą wychowawczą, wymiana doświadczeń, to małe kroki ku głębszej relacji, dającej zadowolenie, poczucie wzajemnej bliskości. To także nauka dialogu i kształtowanie więzi opartych na wzajemnym szacunku.

Adresaci programu

• rodzice
  • nauczyciele, wychowawcy
  • katecheci, duszpasterze, siostry zakonne