ZAWODY – URODZINOWE ZABAWY LEKKOATLETYCZNE

Uczniowie naszej szkoły w dniu wczorajszym brali udział w zawodach, które odbyły się na Hali nr 2 z cyklu 560 urodzin miasta Skierniewice. Nasza szkoła wzięła po raz pierwszy udział w tego typu zawodach lekkoatletycznych. Jak na pierwszy raz uczniowie wypadli wzorowo i sprawili bardzo dużą niespodziankę. Naszą szkołę reprezentowała grupa 22 uczniów. Zdobyliśmy łącznie 11 medali (9 medali w konkurencjach indywidualnych oraz 2 medale w konkurencji sztafet rocznik 2009).

Na koniec zawodów dzieci dostały medale, dyplomy oraz otrzymały słodki poczęstunek.

Medale zdobyli w konkurencjach indywidualnych: Zuzanna Szubielak – 2; Zuzanna Salamon; Wojciech Grzelak; Michał Kolasa; Marta Maniakowska; Piotr Kuś – 2; Aleksandra Markowicz.

Medale sztafeta rocznik 2009: dziewczęta w składzie: Aleksandra Markowicz, Hanna Giłka, Antonina Augustyniak; chłopcy w składzie: Michał Kolasa, Krzysztof Lewandowski, Wojciech Grzelak

Wykaz konkurencji:
– Bieg na 40m ze startu niskiego z elektronicznym pomiarem czasu
– Rzut piłką lekarską w tył za głowę (piłka 1 kg)
– Bieg okrężny dłuższy (r.2007 – 272m. / r. 2008 – 272m. / r. 2009 – 136m.) z pomiarem czasu
– Skok w dal z miejsca – 3 próby
– Sztafeta 3x 1 okrążenie (136m.) – bieg z pałeczką sztafetową

Gratulujemy osiągniętych wyników oraz zdobytych medali. Dziękujemy za doping jaki płynął z trybun hali uczniom oraz pani Ewie i pani Ilonie.

Opiekunowie: Katarzyna Czeczott, Kinga Zbudniewek

więcej zdjęć tutaj: