Pasjonaci:)

Już w najbliższy piątek 8 czerwca br. w naszej szkole odbędzie się pokaz talentów. Ochotnicy będą prezentować swoje zamiłowania, przez co pewnie będą „zarażać” kolegów i koleżanki. A my szykujemy wielkie podsumowanie roku, w którym pokażemy Wam jakie efekty przynosi metoda, która jest wizytówką naszej szkoły, czyli TUTORING. Praca na mocnych stronach ucznia przynosi ogromne owoce nie tylko na polu edukacji szkolnej, ale przede wszystkim pomaga wyławiać „diamenty”. Uczeń sam motywuje się do pracy i rozwoju, bierze odpowiedzialność za swoje talenty…

Przy tej okazji nie sposób nie wspomnieć o ostatnich sukcesach naszych uczniów.

Trwa trasa koncertowa zespołu „Małe TGD”, w którym śpiewa uczennica klasy 4 – Hania Wojciechowska. Zespół pracuje intensywnie i odnosi ogromne sukcesy. Zapraszamy do obejrzenia umiejętności Hani i nie tylko podczas najbliższego koncertu, który odbędzie się 15 czerwca br (godz. 19.00) w Warszawie w Centrum E10 na Elektronowej 10. (zdjęcie dzięki uprzejmości Szkółki TGD)

W tym tygodniu odbył się 22. Finał Miejski „Czwartków Lekkoatletycznych”. Ostatni 10 etap wyłonił reprezentację Skierniewic i okolicy na Finał Krajowy – nieoficjalne mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce. I tym razem możemy się pochwalić. Uczennica klasy 7 – Ania Bibik skoczyła na finale swoją „życiówkę” – 4,93 m. Zdobyła I miejsce i będzie reprezentować szkołę i nasze miasto na Ogólnopolskich Czwartkach Lekkoatletycznych, które odbędą się w Łodzi 16-17.06. br.

Wspomnijmy jeszcze naszych szachistów. W miniony weekend w Spale odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego do lat 10. Z tego turnieju z sukcesem wrócili bracia Jacek, Tomek i Wojtek Adamalowie. Jacek (kl.4) został mistrzem województwa do lat 10! Natomiast Tomek (kl.1b) zdobył srebrny medal w kategorii do lat 8. W tej samej kategorii Wojtek (kl. 1a) zyskał 6 miejsce.

Wszystkim gratulujemy i kibicujemy w dalszym szlifowaniu talentów:)

R.A.