Justyna Giłka

Mama Zosi i Hani ze „Źródeł”, ale również 3-letniej Basi i 1,5 rocznego Franka.
Z wykształcenia językoznawca, filolog angielski, a z zamiłowania nauczycie języka angielskiego.
Na co dzień pracuję w Pozytywce – w mojej firmie, w której staram się zarazić pasją do nauki języka obcego dzieciaki i ich rodziców, jak również stworzyć przestrzeń na różnego rodzaju warsztaty rodzinne – aby dzieci mogły spróbować wielu rzeczy i już teraz lub dopiero kiedyś odkryć swoje pasje i talenty.
Moje największe marzenie to zamieszkać w starym drewnianym domu w leśnej kniei 🙂

Zapraszam wszystkie dziewczynki ze szkoły „Źródła” na cykl spotkań w ramach Klubiku dla Dziewcząt. Myślę, że będzie to świetna okazja, żeby dziewczynki poznały wiele umiejętności, które potrzebne są każdej małej kobiecie, aby kiedyś stać się inspirującą i szczęśliwą panią domu.
Liczę na aktywne wsparcie innych mam.
Mam nadzieję, że połączą nas babskie tematy 🙂