Warto podzielić się opinią …

Szanowni Państwo, pierwsze dni szkoły za nami i już możemy się podzielić wrażeniami Rodziców. Oto jaka wiadomość do nas dotarła:

Szanowna Dyrekcjo, Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy Szkoły „Źródła” w Skierniewicach,

To dopiero początek roku szkolnego i pierwsze dni szkoły dla dzieci, jednak już teraz chciałabym podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami i odczuciami na temat szkoły Źródła, do której uczęszcza także nasza córeczka. Jak każdy człowiek, jestem osobą wymagającą. Wymagam od siebie, od mojej Rodziny i od otoczenia, w którym żyję. Długo czekaliśmy na dziecko i Pan Bóg w Swej dobroci, uczynił ten Cud. Staramy się zatem „Cud” ten pielęgnować najlepiej, jak możemy i potrafimy, aby stworzyć „Mu” dobre i godne warunki do życia i rozwoju.

Ostatnio, niezwykle ważnym wydarzeniem w naszym życiu, był wybór Szkoły, do jakiej uczęszczać będzie nasze dziecko. Przyznaję, że długo zastanawialiśmy się z Mężem, czy to trochę nie za wcześnie dla dziecka, aby jako pięciolatkalatka rozpoczęła edukację, czy czasem nie zabieramy dziecku „dzieciństwa”. Mieliśmy wiele obaw, wynikających ze zwykłej rodzicielskiej troski o dziecko. Zapoznaliśmy się wnikliwie z różnymi ofertami edukacyjnymi, jakie proponuje nasze miasto.

Szanowni Państwo – wybór był oczywisty i jednoznaczny. Nasza 5-etnia Córeczka od początku września br. jest uczennicą klasy startowej w Szkole Źródła. Zaś po pierwszych dniach pobytu naszego dziecka w Szkole, rozwiały się nasze troski, rozwiały się nasze obawy i rozwiały się także wszelkie wątpliwości. Nasze dziecko, nie tylko chętnie chodzi do Szkoły, nie tylko chętnie wstaje rano, aby się nie spóźnić, ale codziennie mówi mi, że za wcześnie po Nią przyjechałam.

Wiemy, że nasza Córeczka jest we właściwym miejscu, wiemy, że jest pod właściwą opieką i mamy pewność, że wartości, jakie wpaja i uczy Szkoła Źródła, idealnie korespondują z wartościami, jakie przekazujemy naszemu dziecku na co dzień.

Szanowna Dyrekcjo, Szanowni Nauczyciele i Wychowawcy – DZIĘKUJEMY WAM ZA WASZĄ PASJĘ, ZAANGAŻOWANIE I NIEZWYKŁE PODEJŚCIE DO DZIECI!

Rodzicie Weroniki