Mój przyjaciel Anioł Stróż

Dzisiaj w  każdej klasie rozmawialiśmy o Aniele Stróżu. Najpierw pomodliliśmy się do naszego Anioła Stróża. Potem nasza szkolna aula zamieniła się w salę kinową i klasy I-IV z wielkim entuzjazmem oglądały film „Mój przyjaciel Anioł Stróż”. Razem odkryliśmy, że Anioł Stróż chociaż go nie widzimy jest bardzo blisko nas. Chroni on nas przed wieloma niebezpieczeństwami i podpowiada nam jak wybierać dobro. Uczniowie klasa IV podzielili się nawet kilkoma wydarzeniami z życia ich bliskich, w których doświadczyli obecności Anioła Stróża. Do klasy startowej przyszedł sam Anioł, którego dzieci przywitały z wielką radością. Potem przedszkolaki układały puzzle z  obrazkami różnych sytuacji, w których pomaga nam Anioł Stróż. Alicja Świerczek (Apostolinka)