Aktywni w oszczędzaniu:)

Uczniowie NSP „ŹRÓDŁA” podsumowali kolejny rok współpracy z Bankiem Spółdzielczym w Skierniewicach, który to opiekuje się ich oszczędnościami. Bank, jak co roku, stanął na wysokości zadania i przygotował prezenty dla systematycznie oszczędzających uczniów. Pamiętał także o tych, którzy oszczędzają trochę mniej systematycznie, oni otrzymali upominki. Najbardziej aktywną w oszczędzaniu klasą w naszej szkole, w roku szkolnym 2018/2019 jest kl. 3 ?, tuż za nią kl. 2B ?. Kto ich przebije w kolejnym roku oszczędzania??? Tęsknię trochę za starszakami?, którzy odwiedzają Szkolną Kasę Oszczędności rzadziej… Na wszystkich chętnych, którzy chcą oszczędzać w SKO, czekam po wakacjach. Dziękuję za ten rok.

Opiekun Szkolnej Kasy Oszczędności, Ewa Jędrzejewska