Czwartki lekkoatletyczne

Wiosną tego roku szkolnego rozpoczęliśmy czwartki lekkoatletyczne pełną parą. Regularnie uczestniczy w nich Zuzia Kłossowska, Wiktoria Kołodziejczyk, Karolina Kiliańska, Marta Maniakowska i Filip Nowicki. Wszyscy zawodnicy zdobywają dla szkoły punkty, które nie pozostają bez znaczenia w rywalizacji międzyszkolnej. Ponadto Marta Maniakowska i Filip Nowicki zdobyli kilka złotych, srebrnych i brązowych medali w kilku konkurencjach. Filip Nowicki w biegu na 1000m dwukrotnie zdobył I miejsce, a raz II miejsce!! Dodatkowo zdobył III miejsce w skoku w dal. Brawo!! Cudownie też spisała się Marta Maniakowaska, która w biegu na 300m zdobyła raz I miejsce i raz III miejsce!! Gratulacje!! Życzymy wytrwałości w treningu i dalszych sukcesów sportowych!