Apel na świętowanie

Listopad zaczęliśmy w szkole od przeżywania radości z osiągnięć naszych uczniów. Wkładają oni każdego dnia dużo pracy, aby dążyć do założonych celów i rozwijać swój potencjał.
Po pierwsze, dziś wyrazy uznania i listy gratulacyjne otrzymali uczniowie klas starszych, których wyniki edukacyjne zostały docenione przez Prezydenta Miasta Skierniewice. Wśród nich znaleźli się: Stanisław Strzelczyk (za wyniki w klasie 6), Jakub Urbański, Małgorzata Augustyniak, Piotr Kuś, Antonina Augustyniak (za wyniki w klasie 7) oraz nasz absolwent Kacper Matuszewski (za wyniki w klasie 8). Gratulujemy!
Po drugie, wyrazy uznania otrzymała również ogromna rzesza naszych uczniów i nauczycieli za pracę nad charakterem, która wyrażała się w październiku w zdobywaniu nowych umiejętności czy wyzwań w ramach pracy nad cnotą samodzielności. Wyzwania podjęto w szerokim zakresie, od prostych czynności porządkowych po podboje kulinarne, rozwój osobisty w wyszukanych dziedzinach… A pomysł na wyzwanie z samodzielności zaproponowała uczennica klasy 2 – Asia, która postanowiła, że taki będzie jej cel tutorski i wciągnęła w to całą szkołę:)
Jesteśmy dumni z każdego z Was, rozwijajcie swój potencjał, pokonujcie przeszkody i cieszcie się każdym sukcesem!