Czwartki lekkoatletyczne REAKTYWACJA

W dniu dzisiejszym po prawie rocznej przerwie od ostatnich zawodów, nasi uczniowie przystąpili do rywalizacji sportowej i zmierzyli się w XXV Edycji Czwartków Lekkoatletycznych. Nasza szkołę reprezentowała 13 osobowa grupa uczniów z klasy 3 (Franciszek Porczyk), z klasy 4a (Tomasz Adamala, Wojciech Adamala, Maria Augustyniak, Anna Caban, Mikołaj Kwiatkowski, Jacek Bibik), z klasy 4b (Paulina Belta, Katarzyna Markowicz, Maja Wojciechowska, Gabriel Gołębiowski), z klasy 6 (Małgorzata Augustyniak), z klasy 7 (Jacek Adamala). Nasi uczniowie rywalizowali w 3 konkurencjach: bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową. Ze względu na obecną sytuację związaną z epidemią nie było oficjalnego podsumowania zawodów. Więcej informacji odnośnie osiągniętych wyników w przyszłym tygodniu po zamieszczeniu ich na stronie organizatora. Dla niektórych uczniów był to pierwszy start, dla innych już kolejny w tego typu zawodach. Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnych zawodach za tydzień. 🏅🏆👏
Kinga Zbudniewek