Eko-pracownia i nie tylko …

To był bardzo udany dzień. Fantastyczne przedstawienie Piotruś Pan, do tego przemili aktorzy. W dodatku wyczekana lekcja w Eko-pracowni pod chmurką… Szkoła jest super!

A wczoraj poznaliśmy naszą szkołę bliźniaczą z USA. Też mają za patrona św. Stanisława Kostkę, kształtują wartości, szukają w sobie i w innych piękna i starają się je wydobyć, pielęgnują tradycję, dbają o osobistą relację z Bogiem i o modlitwę. Są pro-aktywni – nie martwią się o to na co nie mają wpływu, a resztę biorą w swoje ręce. Stawiają na odpowiedzialność okazywanie wdzięczności i zaangażowanie (czyli zrób to najlepiej jak potrafisz). Uczniowie uczą się też jakie są cechy dobrego przywódcy i budowania kompetencji potrzebnych do pracy w zespole. Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że są do nas niezwykle podobni.

Agnieszka Caban