Jak, po co i dlaczego warto „porwać” nasze dzieci?

Co my, rodzice możemy zrobić żeby porwać nasze dzieci do wiary? To pytanie zostało postawione na początku spotkania dla Rodziców z okazji IX Tygodnia Wychowania. W tym roku rozważania w tej tematyce prowadził dla nas pisarz, szczęśliwy mąż i tata 4 dzieci – pan Robert Kościuszko. Podczas spotkania przyglądaliśmy się drodze odpowiedzialnego rodzica, który dociera do serca swojego dziecka. Dzięki autentycznemu świadectwu nasz gość pokazał zwyczajne i niezwyczajne sposoby na codzienne budowanie więzi rodzic-dziecko. Konkretne przykłady i pomysły wzbudzały zachwyt i radość zebranych, ale nie zabrakło też poważnej refleksji…

W ciągu dnia okazję do poznania tajników pisania książek mieli uczniowie. Pan Robert zaciekawił i zainspirował dzieciaki. Szczególną zachętą stałą się rada by słuchać swego serca i odczytywać jego sygnały. Każdy z nas może odkryć swoja drogę, a pasja w tym odkrywaniu jest najważniejsza.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA PRZYBYCIE, AUTENTYCZNE ŚWIADECTWO WIARY I CENNE WSKAZÓWKI, INSPIRACJE…

R.A.