Sport to zdrowie! I Radość!!!

Kolejna edycja Czwartków Lekkoatletycznych ruszyła dziś (13.09). Naszą szkołę reprezentowało 12 uczniów z klas 3-6, zarówno w konkurencjach biegowych jak i technicznych. Dzieciaki najchętniej z pośród konkurencji, w których mogli się zmierzyć, wybrali bieg na 60 m oraz skok w dal lub rzut piłeczką palantową. Każdy z uczestników mógł wystartować w 2 konkurencjach: jednej biegowej i jednej technicznej. Dziś największy sukces odniosła uczennica klasy 3A – Ania Caban , która w biegu na 60 m zajęła 2 miejsce z wynikiem 9,99s. W konkurencji technicznej – skok w dal była o stopę od zajęcia trzeciego miejsca. Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się również Marta Maniakowska, która na dystansie 300 m zajęła 4 miejsce. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i trzymamy kciuki za kolejny start już za tydzień. Naszą szkołę reprezentowali : Jacek Bibik, Anna Caban, Antoni Głuszek , Michał Kolasa, Antonina Augustyniak, Małgorzata Augustyniak, Hanna Giłka, Zofia Giłka, Zuzanna Szubielak, Zuzanna Klossowska, Wiktoria Kołodziejczyk, Marta Maniakowska.
Kinga Zbudniewek