Konkursowe kartki świąteczne …

W dniu 29 listopada br. rozstrzygnięto szkolny konkurs plastyczny na Kartkę Bożonarodzeniową. Wpłynęły piękne prace, dlatego serdecznie dziękujemy za trud i zaangażowanie włożone w ich wykonanie. Pan Dyrektor uroczyście wręczył dyplomy i książki autorom nagrodzonych prac, z których 7 przeznaczyliśmy do druku. Będą one promować naszą szkołę na zewnątrz, i wraz z życzeniami świątecznymi zostaną rozesłane do urzędów, instytucji i placówek oświatowych w naszym mieście. Tradycyjnie będzie też możliwość zakupienia wydrukowanych kartek podczas kiermaszu świątecznego lub w sekretariacie szkoły. Zamówienia na kartki można składać od 2 grudnia br.
Poniżej lista zwycięzców:
Nagroda główna – dyplom, książka oraz wydruk kartki:
Karolina Łopatka, kl. I
Maja Wojciechowska i Pani Anna Wojciechowska (mama), kl. IIIb
Kacper Bogusz, kl. IV
Małgorzata Augustyniak, kl. V
Oliwia Skowrońska, kl. VI
Zuzanna Szubielak, kl. VI

Wyróżnienie – dyplom i nagroda książkowa: Maksymilian Szymańczak, kl. IIIb

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za udział w konkursie!