Szkolna Liga Pływacka

W I Edycji Skierniewickiej Szkolnej Ligi Pływackiej o Puchar PM Nawa wzięło udział 6 uczniów z klas 1-3: Dominik Brzeziński oraz Kacper Salamon z klasy pierwszej, Aleks Kantorski oraz Gabryś Gołębiowski z klasy 3b oraz Lena Walas i Rafał Brzeziński z klasy 3a oraz 1 uczeń z klasy 7 – Jan Tokarzewski.
Na pływalni, aż gotowało się od emocji. Najmłodsi tegoroczni uczestnicy w nagrodę za odwagę jeszcze przed zawodami otrzymali dyplomy oraz okularki do pływania, by ich pierwsza przygoda z zawodami pozytywnie zapadła im w pamięci. My także jesteśmy z naszych pierwszaków szczególnie dumni!! Cieszymy się z Kacprem Salamonem, który w swojej kategorii zdobył brąz!!! Brawo Kacper!! Ogromnie gratulujemy odwagi i determinacji wszystkim naszym uczestnikom i dziękujemy za tak godne reprezentowanie szkoły!!!