Młodzi aktorzy dla przedszkolaków

W piątek 22 listopada br. w kinoteatrze Polonez uczniowie klas 1-4 Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Źródła” dwukrotnie zagrali spektakl muzyczny „Akademia Pana Kleksa”. Przedstawienie zostało przygotowane dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta, a w kinie gościliśmy ponad pięciuset przedszkolaków!
Zaproszona publiczność spektakl przyjęła bardzo dobrze. Radość przedszkolaków, ich żywe reakcje, śpiew i gromkie brawa były nagrodą dla uczniów i potwierdzeniem, że przedstawienie z pewnością się podobało! W podziękowaniu za obecność i życzliwe przyjęcie przedszkolaki zostały obdarowane kolorowankami i słodkim upominkiem:)
Przypominamy, że przedstawienie było realizacją projektu nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej z NSP „Źródła”, dofinansowanego przez Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach w ramach konkursu „Małe Granty Kultury” edycja IV – 2019.