Królewska gra w klasie 2B – finał

Klasa 2b właśnie ukończyła II rok nauki w Programie EDUKACJA PRZEZ SZACHY W SZKOLE i we wspaniałym stylu wzięła udział w turnieju szachowym.
I miejsce zajął Gabriel Gołębiowski. II miejsce przypadło w udziale Patrykowi Broniarkowi, a a III Elvisowi Paluchowskiemu. Złoty medal w kategorii dziewczynek zdobyła Maja Wojciechowska, srebro powędrowało do Zosi Goździk, a brąz otrzymała Kasia Markowicz. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wytrwałości, sportowego ducha i życzymy kolejnych sukcesów. Udział w turnieju rozegranym w bardzo dobrej atmosferze, z zastosowaniem zasad fair-play, w nienagannej ciszy należnej królewskiej grze skłania mnie do stwierdzenia, że wszyscy uczestnicy spisali się na medal i zasługują na uznanie i podziw nas wszystkich. Należą się ogromne brawa i gratulacje! Na zakończenie wszyscy otrzymali świadectwa Polskiego Związku Szachowego z bardzo dobrymi wynikami. Do zobaczenia na kolejnych turniejach!
Agnieszka Caban
Nauczyciel w Programie Edukacja przez Szachy w Szkole