Nasi konkursowicze:)

9 maja br. odbył się kolejny apel, na którym nastąpiło podsumowanie różnorodnych konkursów, w których brali udział nasi uczniowie, a Pani Dyrektor uhonorowała zwycięzców konkursów przedmiotowych. Najwyższe laury w ostatnim czasie zdobyli: Joanna Adamala – 3 miejsce w XX Konkursie Recytatorskim „Poeci Dzieciom”, Karolina Łopatka – 2 miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie o Mikołaju Koperniku, Maja Wojciechowska – II miejsce w Powiatowym konkursie technicznym „Makieta Skierniewickiego Zabytku”. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim, którzy reprezentowali Szkołę „Źródła” w konkursach i zawodach. Dziękujemy również nauczycielom, którzy zachęcają uczniów i przygotowują ich do udziału w konkursach. Poniżej krótka fotorelacja z apelu.