Nie poddają się i walczą …

Za nami już 3 etap Czwartków Lekkoatletycznych, a w piątek już ostatni w edycji jesiennej. Drużyna w składzie : Jacek Adamala, Karolina Kiliańska, Jan Andrzejewski, Jacek Bibik Anna Caban, Mikołaj Kwiatkowski, Małgorzata Wójcik, Tomasz Adamala, Wojciech Adamala, Zuzanna Salamon, Joanna Wójcik, Stanisław Rosiński, Zofia Maniakowska, Franciszek Porczyk, Gabriel Gołębiowski, Katarzyna Markowicz, Maja Wojciechowska, Paulina Belta. Niektórzy z startujących po raz kolejny ustanowili nowe rekordy życiowe. Brawo 👏👏👏👏 Na podium znalazła się Anna Caban w biegu na 60m i skoku w dal zajmując w obu konkurencjach 1 miejsce oraz Mikołaj Kwiatkowski zajął 2 miejsce w rzucie piłeczką palantową. W piątek po raz ostatni w rundzie jesiennej uczniowie sprawdza swoje umiejętności na bieżni, skoczni oraz rzutni. Może uda im się po raz kolejny poprawić swoje rekordy życiowe?
Wszystkim gratulujemy siły charakteru!!!

Kinga Zbudniewek