Posumowanie jesiennej edycji CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

Runda jesienna za nami🙂
W piątek 2 października uczniowie po raz ostatni mogli sprawdzić swoje umiejętności na bieżni przy ul. Tetmajera biorąc udział w zawodach ” Czwartki Lekkoatletyczne”.
Oto skład w jakim wystartowali : Stanisław Rosiński, Kacper Salamon, Zofia Maniakowska – klasa 2 ; Franciszek Porczyk – klasa 3; Jacek Bibik, Tomasz Adamala, Anna Caban, Paweł Karcz, Wojciech Adamala, Małgorzata Wójcik – klasa 4a; Gabriel Gołębiowski, Katarzyna Markowicz, Paulina Belta, Elvis Paluchowski – klasa 4b, Zuzanna Salamon – klasa 5, Małgorzata Augustyniak – klasa 6 i Jacek Adamala – klasa 7.

W całej rundzie jesiennej szkołę reprezentowało 22 uczniów klas od 2 do 7. Oczywiście jak co tydzień nie zabrakło sportowe rywalizacji i bicia rekordów życiowych. Gratuluję wszystkim uczniom i oczywiście w pełni gotowi, szlifując formę czekamy na starty wiosną. Oczywiście lista startowa jest cały czas otwarta. Brawo drużyno 👏 spisaliście się SUPER 🏅🏆
Kinga Zbudniewek