„Poeci dzieciom” – konkurs recytatorski

31 marca br. troje naszych uczniów z klas 1-3 wzięło udział w XX Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Poeci dzieciom”. Nasza reprezentacja to: Igor Domański (kl.1), Joanna Adamala (kl.2) oraz Wojciech Kucharski (kl.3).
Na początku dzieci obejrzały ciekawe przedstawienie inspirowane poezją, które przygotowali koledzy i koleżanki ze Szkoły Podstawowej nr 2. Następnie odbyły się przesłuchania. Poziom był bardzo wysoki, a jury potrzebowało sporo czasu na wyłonienie zwycięzców. W tym czasie jednak nasi uczestnicy spotkali się z p. Żanetą Karwat, która opowiedziała dzieciom o tajnikach tworzenia poezji i rozwijaniu talentu…
Miło nam poinformować, że nasza uczennica Joanna Adamala uzyskała III miejsce w kategorii klas drugich. Emocje były ogromne, a widownia miała ogromną przyjemność podczas prezentacji wierszy. Gratulujemy podjętego wyzwania i sukcesu! Dziękujemy również naszym nauczycielkom za przygotowanie dzieci do konkursu: p.Agnieszce Porczyk, p. Elżbiecie Smolarek, p. Joannie Maniakowskiej oraz p. Agnieszce Caban.