Pokaz talentów na zwieńczenie roku…

Choć my tutorzy o tym doskonale wiemy, to cała społeczność naszej szkoły mogła się przekonać dzięki Festiwalowi 'Mam talent’  jak wszechstronnie uzdolnionych mamy uczniów: wokalistów, tancerzy, mimów, akrobatów, tresero-kucharzy, judoków, kabareciarzy, muzyków, konstruktorów, aktorów itd. Wierzcie, że wszystkim należą się medale na czele z organizującą całe wydarzenie P. Kasią Czeczott. Tym razem jednak wyłoniono zwycięzców.

I miejsce zajęła bisująca na prośby publiczności Ania Caban z klasy IIa z pokazem akrobatyczno-tanecznym wg własnej choreografii zwieńczonej fiflakiem.
Drugie miejsca były dwa! Jedno zdobyła drużyna judo, która widowiskowo zaprezentowała swoje umiejętności wraz z trenerem Adrianem Barańczykiem. W skład drużyny weszli Franek Burghardt (S), Staś Głuszek (Ia), Gabryś Gołębiowski, Alex Kantorski  i Maksymilian Szymańczak (IIb), Jacek Bibik (IIa). Drugie zajęła uczennica klasy IV Agata Domańska, urzekając publiczność pięknym tańcem i umiejętnościami baletowymi.  Brąz przyznano również Julii Rolewskiej z kl. VIII za brawurowe wykonanie piosenki Rolling on the Deep z repertuaru Adele.
A.C.