Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019

Koniec roku szkolnego to przede wszystkim czas wdzięczności. Wasze wsparcie, drodzy Rodzice, dobre słowa, serdeczność czy konkretna pomoc są nie do przecenienia. Dziękujemy również Nauczycielom za zaangażowanie i wielkie serce – dobre relacje w zespole pomagają przetrwać każdą trudną chwilę. Jesteście wyjątkowi, każdy z Was jest prawdziwym mistrzem! Kochani Uczniowie, dziękujemy za wasz entuzjazm i młodzieńczą radość. Włożyliście ogrom pracy, aby osiągnąć swoje cele, rozwijać talenty i pokonać różne wyzwania. Każdy z Was jest inny, wyjątkowy, i każdy przychodzi na świat z unikalnym darem – talentem, aby podarować go światu.

Wszystkim życzymy udanego wypoczynku i radosnych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Konrad Siek, Teresa Bibik