Z podwórka na stadion…

„Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”  – pod takim hasłem zgromadzili się miłośnicy piłki nożnej, którzy wzięli udział w największym Turnieju piłkarskim dla dzieci w Polsce i w Europie, w którym do tej pory wzięło udział ponad 2 miliony dziewcząt i chłopców z całego kraju. Zakończenie Turnieju jest wyjątkowe, bo mecze finałowe rozgrywane są na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Tymczasem na etapie miejskim z konkurencją zmagali się nasi uczniowie. W dwóch kategoriach, pod wodzą p. Kingi Zbudniewek, w rozgrywkach udział wzięli: Alex Kantorski, Elvis Paluchowski, Maksymilian Szymańczak, Gabriel Gołębiowski, Tomasz Adamala, Jacek Bibik, Anna Caban, Mikołaj Kwiatkowski, Wojciech Adamala, Franciszek Porczyk, Jacek Adamala, Karolina Kiliańska, Jan Andrzejewski, Piotr Kuś, Kacper Bogusz, Michał Kolasa, Antoni Głuszek.

Gratulujemy dobrej gry i zdobywania doświadczenia:) Liczymy, że nasi miłośnicy piłki nożnej zawalczą o szkolny klub:)