Zakończenie roku szkolnego 2023/24

Z wdzięcznością, dumą i refleksją zakończyliśmy kolejny rok szkolny. O godzinie 8.00 dziękowaliśmy za niego podczas mszy odprawionej przez ks. Cezarego Poradę w parafii Św. Stanisława BM.

Następnie uczestniczyliśmy w programie artystycznym przygotowanym przez klasy 3 i 8 pod kierunkiem p. Agnieszki Caban i Małgorzaty Bielawskiej. Obie klasy zamknęły ważny etap edukacyjny. Z tej okazji p. dyr  Anna Jasińska wręczyła statuetki upamiętniające to wydarzenie: „STASIE” dla trzecioklasistów i „STANISŁAWY” dla ósmoklasistów. Nasz szkolny patron obecny z nami również w takich chwilach:)

Nie zabrakło podsumowań i podziękowań. To dla nas szczególny czas, bo od września będziemy już w naszej nowej siedzibie, dlatego poznaliśmy szczegóły dotychczasowych prac przygotowujących nas do tego przejścia oraz co się wydarzy w czasie wakacji. Szczegółowe dane przedstawił prezes fundacji prowadzącej szkołę p. Szymon Adamala.

Zwieńczeniem były spotkania w klasach, rozdanie świadectw, ciepłe gesty i pożegnanie na okres wakacji.

Wszystkim życzymy udanego wypoczynku, wiele wspaniałych przygód i do zobaczenia we wrześniu!