ŹRÓDŁOWY DZIEŃ RODZINY 2024

W tym roku ŹRÓDŁOWY DZIEŃ RODZINY przeżyliśmy w szczególnych okolicznościach. Postanowiliśmy go spędzić blisko naszej nowej siedziby wraz z obchodami dziesięciolecia naszych nowych sąsiadów – Niepublicznego Diecezjalnego Przedszkola Św. Rodziny oraz Parafii Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Skierniewicach.
W sobotę 8 czerwca, w ramach wspólnej zabawy i świętowania, nasze rodziny i kadra wzięli udział w różnego rodzaju zabawach, zawodach sportowych, konkurencjach sprawnościowych i wielu innych atrakcjach. Miło nam było spotkać się tam również z absolwentami szkoły oraz uczniami, którzy już niedługo, po wokacjach, zaczną przygodę w Źródłach 🥳
Szczególnie dziękujemy naszym wolontariuszom pod kierunkiem p. Teresy Bibik, którzy dzielnie służyli na stanowiskach artystycznym i szachowym oraz Grupie teatralnej ŹRÓDEŁ pod wodzą p. Agnieszki Caban za występ rozpoczynający świętowanie 🎭
Gratulujemy wszystkim uczniom i rodzicom sukcesów w wyzwaniach sportowych podjętych podczas tego wydarzenia 🏆
Cieszymy się ogromnie, że byliśmy tam RAZEM ☀️