„Zaśpiewaj mi mamo, zatańcz ze mną tato”

Drodzy Rodzice,
serdecznie zapraszamy w sobotę 5 grudnia 2015 r., godz. 9.30 – 11.00 na wspólne zajęcia muzyczne dla dzieci i i rodziców pt. „Zaśpiewaj mi mamo, zatańcz ze mną tato”.

Zajęcia poprowadzi pani Monika Rosińska a czas wypełnimy zabawami ruchowo-rytmicznymi, wspólnym śpiewaniem piosenek, improwizacją! Przedstawimy także ciekawe propozycje różnych form zabaw muzyczno-ruchowych, wspierających rozwój fizyczny i psychiczny naszych dzieci. A przede wszystkim spędzimy miło ten sobotni, zimowy poranek na wspólnej zabawie przy muzyce i rodzinnej integracji:)
Na zajęcia zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami (lub dziadkami…), również te, które nie biorą udziału w szkolnych zajęciach muzyczno-ruchowych. Wystarczy ochota na dobrą zabawę i integrację:)
Zapraszamy!