Dzień Edukacji Narodowej 2016

W Dniu Edukacji Narodowej społeczność naszej szkoły zgromadziła się bardzo licznie żeby przeżyć wyjątkowe chwile. Nad oprawą od dłuższego czasu pracował sztab ludzi, co widać było w przebiegu spotkania.

Zaczęliśmy tradycyjnie od powitania i hymnu. Klasy startowa i pierwsza przygotowały część artystyczną, która zachwyciła wszystkich obecnych. Gratulujemy wychowawczyniom Agnieszce Caban i Magdalenie Ostrowskiej tak pojętnych i utalentowanych podopiecznych:) Zwieńczeniem występu było uroczyste pasowanie na żaczków w kl. startowej i na uczniów w kl. pierwszej. Ale to dopiero był początek, atrakcje zapowiadały się dalej. Uczniowie z koła teatralnego pod przewodnictwem Moniki Augustyniak zaangażowali do wspólnej zabawy liczne w tym roku grono pedagogiczne. Oczywiście trzeba było się wykazać: trochę wiedzy, umiejętności, sprytu … ale egzamin zdali wszyscy:) W końcu nadszedł czas aby docenić ofiarną pracę i ogromną pasję naszych nauczycieli. Życzenia i podziękowania wzruszały. Zwieńczeniem uroczystości były oczywiście integracyjne, słodkie spotkania w klasach, które trudno było zakończyć…

W tym miejscu ogromne podziękowania dla Agnieszki Caban, Magdaleny Ostrowskiej oraz Moniki Augustyniak, które w szczególny sposób zadbały o to by uświetnić ten dzień. Te wyjątkowe chwile możemy zobaczyć jeszcze raz dzięki p. Ewie i Konradowi Boguszom (rodzicom Kacperka z klasy pierwszej), którzy zadbali o wspaniałą galerię zdjęciową z tego spotkania. Dziękujemy:)

Galeria zdjęć tutaj:

https://goo.gl/photos/CqN6DijbHiG4R7c97