„Perełki wdzięczności” naszych uczniów

Wdzięczności nigdy za wiele. Dlatego na zakończenie roku szkolnego rodzice zadali dzieciom pytanie – za co jesteś wdzięczny swojej wychowawczyni i czego jej życzysz? Odpowiedzi były bardzo ciekawe, wszystkie Panie otrzymały je na piśmie. Warto do nich wrócić:)

UCZNIOWIE KLASY STARTOWEJ DLA WYCHOWAWCZYNI KINGI STANKIEWICZ

„Dziękuję Pani za to, że wzięła nas  na lody, za to, że nas nauczyła tyle literek, że nauczyła nas czytać, że nauczyła nas różnych zawodów, że byliśmy w straży pożarnej.

Życzę dużo zdrowia, szczęścia, radości w każdy dzień roku. UCZEŃ.”

***

„Dziękuję pani Kindze za to, że jest taką dobrą wychowawczynią, że się nami dobrze opiekuje i że robi takie super, super, super hiper zajęcia! I za to, że nauczyła mnie sylabować, czytać, pisać i głoskować.

Życzę, żeby pani Kinga te wakacje spędziła dobrze, żeby pojechała nad morze i żeby woda w nim była przezroczysta. I żeby spędziła dużo czasu z dziećmi i bliskimi i żeby nie mieli burz. UCZENNICA

***

„Dziękuję za cały rok szkolny, za miłe zbieranie serc.

Życzę miłego życia. UCZENNICA.”

***

„Dziękuję za to, że Pani Kinga przygotowuje fajne prace i za to, że jest miła i fajna.

Życzę dużo zdrówka, spokojnych wakacji i żeby Pani Kinga była dla nas zawsze taka miła. UCZENNICA.”

***

„Dziękuję Ci Pani Kingo za to, że opiekowałaś się nami i za fajne wycieczki.

Życzę Pani wesołych wakacji!!! UCZEŃ.”

„Dziękuję. UCZEŃ”

UCZNIOWIE KLASY PIERWSZEJ DLA WYCHOWAWCZYNI EWY JĘDRZEJEWSKIEJ

„Dziękuję Pani Ewie za to, że mnie chce uczyć i jest wspaniałą i dobrą panią.

Życzę Pani Ewie zdrowia i żeby długo żyła i zawsze miała siłę nas uczyć. UCZENNICA.”

***

„Dziękuję za to, że  mnie Pani uczyła cały rok, za to, że była taka miła, tak się nami opiekowała, i że nauczyła nas różnych rzeczy w szkole.

Życzę dobrych wakacji i dobrego drugiego roku i żeby Pani nigdy nie była smutna.UCZENNICA.”

***

„Dziękuję Pani, że mnie uczy.

Życzę Pani, żeby się nigdy nie zmieniła. UCZEŃ.”

***

„Dziękuję Pani, że nas pilnowała.

Życzę Pani dużo zdrowia. UCZENNICA.”

***

„Dziękuję Pani za to, że jest miła, dobra, że pomaga.

Życzę Pani wszystkiego najlepszego. UCZEŃ.”

***

„Dziękuję Pani Ewie, że zdecydowała się na naszą klasę i że nas tak dobrze uczy.

Życzę Pani udanych wakacji i żeby miło wspominała Pani naszą klasę. UCZENNICA.”

***

„Dziękuję Pani Ewie, za fajne historie, które opowiada i za to, że mnie uczy.

Życzę, żeby była Pani zawsze uśmiechnięta i miała dużo pomysłów na gry i zabawy. UCZENNICA.”

***

„Dziękuję Pani za to, że nas dobrze uczy, że nas kocha, że prowadzi naszą klasę.

Życzę Pani dużo szczęścia i żebyśmy Pani nie przeszkadzali. UCZENNICA.”

***

„Dziękuję Ci Pani Ewo, za te wszystkie dni spędzone z Tobą i dziękuje Ci za to, że byłaś taka fajna przez cały rok.

Życzę Pani fajnie spędzonych wakacji i dużo wrażeń. UCZENNICA.”

***

„Dziękuję Pani Ewie za to, że mnie uczy, że jest miła, że nie robi aż takich krótkich przerw, że nie mówi raz, ale

jeszcze powtarza, żeby dzieci lepiej zrozumiały.

Życzę Pani Ewie zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz spełnienia marzeń. UCZEŃ.

***

„Dziękuję za to, że Pani Ewa tak wiele mnie nauczyła.

Życzę miłych wrażeń wakacyjnych i dużo uśmiechu. UCZEŃ.”

***

„Dziękuję za to, że była dla nas miła i że Pani wierzyła w nas w każdym konkursie. Życzę szczęścia, pomyślności i udanych wakacji.UCZEŃ.”

***

„Dziękuję za dobroć, uczciwość i super zajęcia plastyczne. Dziękuję, że jest Pani moją wychowawczynią.

Życzę zdrowia i radości. UCZENNICA.”

UCZNIOWIE KLASY DRUGIEJ DLA WYCHOWAWCZYNI AGNIESZKI PORCZYK

„Dziękuję, że Pani znajduje czas, żeby uczyć mnie i innych kolegów.

Serdecznie dziękuję, że mogę poznawać różne zasady ortografii.

Dziękuję też za matematykę, język polski i angielski. To są bardzo ważne rzeczy. Gdybym ich nie wiedział, bardzo mało bym umiał. Dzięki Pani bardzo dużo się nauczyłem.

Dziękuję za to, że Pani organizuje różne zabawy, śniadania i gry.

Dziękuję za to, że Pani jest bardzo fajna i miła.

Życzę Pani dużo zdrowia, dużo szczęścia i radości, dużo świętowania z okazji zakończenia roku szkolnego.

Życzę wytrwałości, cierpliwości, błogosławieństwa bożego i najlepszych wakacji w Pani życiu. UCZEŃ.”

***

„Dziękuję Pani za to, że mnie tak dobrze uczyła.

Życzę Pani udanych wakacji. UCZEŃ.”

***

„Dziękuję Pani, że jest fajna, miła, odpuszczająca, ekstremalno-superowa. UCZEŃ.”

***

„Dziękuję Pani za naukę i życzę udanych wakacji. UCZEŃ.”

***

„Dziękuję Pani za to, że jest wesoła, że zadaje mało pracy domowej, że jest fajna.

Życzę Pani wszystkiego najlepszego. UCZEŃ.”