„Źródła” to „SZKOŁA PRZYJAZNA RODZINIE”!

W dniu 17.05.2014 r. nasza szkoła otrzymała certyfikat „SZKOŁA PRZYJAZNA RODZINIE”. Uroczyste wręczenie certyfikatu odbyło się podczas II Kongresu Polskiej Rodziny w Warszawie. Jest to element akcji prowadzonej przez Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny.

Program „Szkoła Przyjazna Rodzinie” wychodzi naprzeciw potrzebie coraz lepszej współpracy szkół z rodzicami uczniów w zakresie wychowania i przekazywania młodemu pokoleniu spójnego systemu wartości.

Wychowanie oparte na podstawach wyrosłych z europejskiego kręgu kulturowego, u którego podstaw leży odpowiedzialność, wartość rodziny, szacunek dla życia daje gwarancję przygotowania młodych ludzi do podjęcia odpowiedzialności za własną rodzinę, kraj i życie społeczne.

 

Bliższe informacje na stronach:

wPolityce.plGość Niedzielny, PCh24.pl, PCh24.pl

Napisano w Aktualności
Sekretariat czynny:
PN 8.00-16.00
WT 8.00-16.00
ŚR 7.30-15.00
CZ 7.30-15.00
PT 7.30-15.00


Nasze aktualne projektyLubimy czytać

Newsletter

RSS Pozostań z nami na bieżąco

Dołącz do nas!

Wciąż możesz przepisać swoje dziecko
Sprawdź co nas wyróżnia wśród innych

Czy wiesz, że

Już od początku nauki w naszej szkole dzieci mają możliwość nauki dwóch języków obcych metodą komunikacyjną wykorzystując okresy sensytywne odpowiednie dla wieku