Stanęliśmy na podium!!!

Ostatni tydzień przed feriami to dla naszych uczniów czas nauki i przygotowań do szkolnych Jasełek. Tymczasem nasza szkolna reprezentacja szachistów udała się do Poronina by walczyć w Szkolnych Indywidualnych Mistrzostwach Polski 2017. W dniach 8-15 stycznia drużyna NSP ŹRÓDŁA w składzie: Anna Nowacka (kl. IV), Filip Nowicki (kl. IV), Jacek Adamala (kl. III), Wojtek Adamala (kl.startowa) i Tomek Adamala (kl.startowa) zajęła w klasyfikacji drużynowej drugie miejsce w Polsce i wywalczyła srebrny puchar, ustępując jedynie Szkole Podstawowej nr 71 we Wrocławiu. Indywidualnie udało się zdobyć w swoich kategoriach wiekowych dwa czwarte miejsca (Jacek i Tomek) oraz jedno piąte (Filip).

Naszym dzieciom gratulujemy występu i życzymy wytrwałości w treningu i dalszych sukcesów.