Rodzice rodzicom czyli „warsztatowa grupa wsparcia”

W Niepublicznej Szkole Podstawowej „ŹRÓDŁA” odbyło się 1. spotkanie grupy wsparcia dla rodziców.

Jest to niejako kontynuacja zakończonej w grudniu „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców”. Czując niedosyt, chęć dalszego rozwoju na polu wychowawczym, a także integracji między rodzicami, część uczestników postanowiła nie rezygnować ze wspólnego doskonalenia się w byciu mamą i tatą. W planach są comiesięczne spotkania, na których omawiane będą tematy poruszone podczas „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców”. Na najbliższym, które odbędzie się 21 lutego o godz. 10.00 w świetlicy szkolnej, rozmawiać będziemy o tym, jak radzić sobie z uczuciami (1. rozdział książki „Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły…”). Oczywiście jest też czas na dzielenie się swoimi aktualnymi sukcesami i trudnościami.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.