Ciekawe propozycje dla Rodziców na Tydzień Wychowania

„Wszyscy wiedzą, jak bardzo szlachetne i bogate w zasługi jest owo święte posługiwanie, które polega na wychowywaniu dzieci (…). Gdy bowiem ktoś troszczy się przez nauczanie, a zwłaszcza wychowanie w pobożności i nauce chrześcijańskiej, o zdrowie duszy, jak i ciała, spełnia względem dzieci niejako to samo zadanie, które właściwe jest ich aniołom stróżom”.

Św. Józef Kalasancjusz

DRODZY RODZICE,

w dniach 10-16.09.2017 r. pod hasłem „Maryja wychowawczynią pokoleń” przeżywamy VII TYDZIEŃ WYCHOWANIA.

Jak co roku, chcemy zaproponować materiały, mające pomóc w owocnym przeżywaniu własnego rodzicielstwa. Polecamy lekturę artykułu, który znajdą Państwo na stronie internetowej szkoły „Refleksja dla rodziców na VII TYDZIEŃ WYCHOWANIA pt. Pobożność i nauka”

We wtorek, 12.09 o godzinie 18.00, zapraszamy do szkoły na wykład „Współpraca i budowanie relacji w placówce realizującej tutoring szkolny” a w czwartek, 14.09 o godzinie 17.00, na warsztaty multimedialne „Nawigacja w Rodzinie” do przedszkola diecezjalnego im. Św. Rodziny.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Warto poczytać jeszcze:

IV-Konferencja-okolicznosciowa