Pływackie wyczyny:)

14 listopada 2019 miało miejsce Rodzinne Grand Prix Województwa Łódzkiego w pływaniu zorganizowane przez WOPR oddział w Skierniewicach w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego ?? Spieszymy z informacją, że Mama Monika, córka Lena i syn Leon dobrze się bawili i puchary zdobyli:) Lena (kl. 3a) zdobyła III miejsce w klasyfikacji generalnej, Mama II miejsce w klasyfikacji generalnej, a Leon (kl. 1) również II miejsce – doceniony za udział jako najmłodszy i wspaniały doping. Gratulujemy naszej sportowej rodzince i życzymy dalszych emocji wyzwań!!!

W tych samych zawodach, uczeń kl. IV, Michał Kolasa zdobył 3 miejsce w klasyfikacji generalnej. Michał czuje się jak ryba w wodzie:) Zawsze potrafi „wypływać” na podium:) Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:):):)