Dzień Dziecka

Ten wyjątkowy dzień na pewno pozostanie długo w pamięci. Nasi uczniowie spędzili go na sportowo. Całodniowe szaleństwo nie milknie w komentarzach i wspomnieniach, prawda Rodzice? A co było na podsumowanie? Oczywiście to co dzieci lubią najbardziej: pizza i lody! Podejrzane w klasie III wyglądało tak:

Co to się dzisiaj działo ? , najpierw Pani Ewa złożyła nam życzenia z okazji naszego święta; życzyła nam uśmiechu na każdy dzień roku, wspaniałych przyjaciół, zdrowia i spełnienia marzeń. Dostaliśmy od naszej Pani uśmiechnięte buźki-piłko-gniotki ?. Potem przyszedł czas na zawody sportowe, które zorganizowała i poprowadziła Pani Kasia Cz. Było super ! Po zawodach byliśmy tak głodni, że zamówiona dla nas pizza, rozeszła się błyskawicznie. A na koniec pod naszą szkołę przyjechała budka z lodami z „Małej Italii” , mogliśmy wybierać w przepysznych smakach lodów, a obsługujący nas Pan, był tak miły, że na zamówienie łączył nam smaki. Co za szczęśliwy, radosny, pełen słońca dzień. Ewa J.