Ogłoszenia dla rodziców

Są już do nabycia w sekretariacie kartki świąteczne wykonane przez uczniów naszej szkoły.

———————————————————————————————————————————————————–

Klasy 5 i 7 biorą udział w projekcie edukacyjnym Projekt z klasą. Zapraszamy do głosowania ! Nr projektu to 431.

Dzięki Waszym głosom możemy zdobyć grant w Wydawnictwie Nowa Era na 1000zł:)

Więcej o projekcie w zakładce Aktualności

————————————————————————————————————————————————————————————–

Zachęcamy do włączenia się w promocję naszej szkoły podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego pod Ratuszem. Można przygotować wypieki, ozdoby świąteczne i/lub (o to szczególna prośba) udział w podczas dyżuru stoiskowego. Wystarczy wpisać siebie (i dziecko) na listę, która znajduje się na drzwiach klasy IB i przyjść 17 grudnia pod Ratusz. Integracja i radość z hojnego dawania swojego czasu dla innych gwarantowane. (Niech dzieci mają przykład:)

____________________________________________________________________________________________________________________________

Drodzy Rodzice, jeśli Wasze dzieci ( klasy IV – VII) przebywające po lekcjach w naszej świetlicy, chciałyby skorzystać z Miejskiej Biblioteki Publicznej (Filia nr 5), która znajduje się na parterze w budynku naszej szkoły prosimy o dostarczenie podpisanej zgody.(patrz zakładka aktualności).