Ogłoszenia dla rodziców

DRODZY RODZICE

22.06.2018r. zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W tym dniu spotykamy się o godzinie 9.00 w kościele pw. Św.Stanisława w Skierniewicach.

Po mszy dalszy ciąg uroczystości w budynku szkoły. Obowiązuje strój galowy.

16.06.2018 r. godz. 12.00 – Jubileuszowy Piknik Rodzinny, Podtrzcianna 24C, gmina Nowy Kawęczyn

W związku ze zbliżającym się Dniem Rodziny (16.06.18) i odbywającym się w tym dniu piknikiem u Państwa Witkowskich, informujemy, że dzieci będą miały zorganizowane przez animatora zabaw, zabawy tematyczne dla poszczególnych grup wiekowych (czas dla jednej grupy to około 1,5 godziny). Tematy zabaw są niespodzianką. W związku z potrzebnymi materiałami, przyborami, nagrodami, które będą wykorzystane, wychowawcy klas zbierają składkę po 15zł/uczeń (oprócz uczniów klasy 2, którzy już opłacili składkę). Jeśli uczeń ma rodzeństwo, które chce dołączyć do zabawy, nie ma za to żadnych dodatkowych kosztów. Wstępny harmonogram przewiduje następujące grupy:
– grupa I – klasa 2 i 3 godz: 12.00-13.30,
– grupa II – klasa 0, 1a, 1b godz: 14.00-15.30.

Dla wszystkich uczniów inne atrakcje, m.in. eurobungee.

Jak co roku, prosimy i zachęcamy do przyniesienia od każdej Rodziny smakołyków na nasze wspólne spotkanie (ciasto, sałatka, soki, przekąski).
Dziękujemy!

———————————————————————————————————————————————————————

Możliwość zamawiania mundurków za pośrednictwem szkoły.

Wpłat za mundurki należy dokonywać w sekretariacie wyłącznie gotówką do 20.06.2018r. (zamówione będą tylko opłacone mundurki). Po tym terminie jest możliwość indywidualnego zakupu poprzez stronę internetową www.mark-mundurki.pl, zakładka: sklep internetowy, hasło: skierniewice.

Poniżej rozmiarówka, cennik i tabelka zgodnie z którą należy dokonać zakupu za pośrednictwem szkoły. Prośmy o rozważne zakupy, ponieważ nie będą przyjmowane zwroty.

rozmiarówka mundurków i cennik

tabelki

————————————————————————————————————————————————————

Od miesiąca czerwca informacje o płatnościach za obiady, szachy będą wysyłane za pomocą systemu LIBRUS.

—————————————————————————————————————————————————————–

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za udział z w ogólnym zebraniu z Dyrekcją. Poniżej przedstawiamy wyniki

przeprowadzonej przez Radę Rodziców i omówionej na spotkaniu.

Wyniki Ankiety

—————————————————————————————————————————————————————–

DRODZY RODZICE

Prosimy o zapoznanie się z „KOMUNIKATEM ŁÓDZKIEGO KURATORA OŚWIATY DOTYCZĄCY NABORU UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NA BEZPŁATNE KOLONIE DLA DZIECI BEZ ZABEZPIECZENIA SOCJALNEGO

Z TERENU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W ROKU 2018.”

Komunikat wykaz uczniów